HEPSİ1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ1

HEPSİ1

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi: Saba Tümer' de

2 posters
YazarMesaj
star dilek
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
star dilek

Kadın Mesaj Sayısı : 2

Grup Hepsi: Saba Tümer' de Empty
MesajKonu: Grup Hepsi: Saba Tümer' de   Grup Hepsi: Saba Tümer' de I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:46 pm

Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Hepsi kızları, kısa bir süre önce basında yer alan ve kendilerine Eurovision'la ilgili teklif geldiği haberlerinin doğru olmadığını söylediler.

Grup üyelerinden Cemre "Çıktığımızdan beri her sene basında Eurovision'a gidiyoruz ve hiç bizim haberimiz olmuyor" diyerek herhangi bir teklif almadıklarını söyledi. "Biz bu haberlerin çıkmasına da seviniyoruz çünkü Tükiye'nin bizi böyle bir göreve layık görmesi çok güzel" diye konuşan Gülçin, böyle bir teklif gelmesi karşısında "Kalbimiz istese de mantığımız hayır der" diyerek Eurovision'a pek de sıcak bakmadıklarını ancak olur da giderlerse şarkılarının yarısının İngilizce yarısının da Türkçe olmasından yana olacaklarını söyledi.

Yurtdışından teklif almışlar

Yurtdışından müzikal teklifi aldıklarını söyleyen Hepsi grubu kızları, projenin ayrıntılarına girmeden "Gerçekten heyecan verici isimlerin olabileceği üzerine konuşuluyor. İnşallah olur diyoruz" açıklamasını yaptılar.

Sinemada oynayacaklar

Bir sinema filmi teklifi aldıklarını anlatan Hepsi kızları, bir süre önce oynadıkları dizideki gibi kendilerini oynamayacaklarını ve bambaşka karakterlerle seyircilerin karşısına çıkacaklarını anlattılar. Film hakkında pek fazla detaya girmemeye özen gösteren Hepsi grubu, Eylül sonunda çekimlerin başlayacağını ve Ocak sonu Şubat başı gibi de vizyona gireceğini belirttiler. İstanbul dışında çekilecek filmin ismi ise daha sonra belli olacak.

Kenan Doğulu haberlerine dava açmış

Bir dönem medyanın gündemine Kenan Doğulu ile birlikte olduğu haberleriyle gelen Hepsi grubundan Cemre, "Aslı olmayan bir şey. 2,5 sene oldu ve hala haberler çıkıyor. Kenan'a da sordum. Ben bile gördüğümde şaşırıyorum. Ben bile inanacak hale geldim. En son bir haber daha çıktı ve dava açmak zorunda kaldım. Ben Bodrum'dayım beni Çeşme'de yazdılar. Kenan da 'Boşver' diyor" açıklamasını yaptı.
cemre
Admin
Admin
cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 231

Grup Hepsi: Saba Tümer' de Empty
MesajKonu: Geri: Grup Hepsi: Saba Tümer' de   Grup Hepsi: Saba Tümer' de I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:15 am

sağol cnm bilmiyordum ellerine sağlık
http://hepsi-cemre.yetkinforum.com

Grup Hepsi: Saba Tümer' de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi- Yaz Yaz Yaz
» Grup Hepsi - Sen Bir Tanesin
» Grup Hepsi - Hep Bana